Ekspres do kawy espresso flair classic Flair
Ekspres do kawy espresso flair classic Flair
Ekspres do kawy espresso flair classic Flair

Ekspres do kawy espresso flair classic Flair

Ostatnia cena w bazie
760,00 zł

Informacje o ofertach

Na obecną chwilę nie jest możliwe znalezienie w systemie JakiEkspres ofert dla produktu o nazwie Ekspres do kawy espresso flair classic Flair, który znajduje się w sekcji różne. Ostatnio widziana cena to 760,00 zł i została odnotowana w bazie 08.12.2023. Zapraszamy do odwiedzenia JakiEkspres wkrótce.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Różne

Opis Ekspres do kawy espresso flair classic Flair

oryginalna konstrukcja tego ekspresu do kawy Flair sprawia, że jest to najlepszy sposób na przygotowanie bogatego, pełnego smaku, kawiarnianego espresso w domu. Jest również przenośny, trwały, nietrudny w konserwacji i błogi w użyciu.

towar jest dostarczany w specjalnym futerale, łatwo go zabrać w dowolne miejsce lub spakować po użyciu. Wszystkie modele "Classic" zawierają niestandardowy bezdenny portafiltr 2-w-1 Flair jeszcze.* Flair "Classic" wymaga wysokiej jakości młynka żarnowego (na przykład Flair Espresso "Royal").

Flair "Classic" jest:- 100% napędzany przez człowieka- przychylny dla środowiska: bez saszetek, bez wtyczek- nietrudny do czyszczenia dzięki jedynej na rynku odłączanej głowicy zaparzającej- w całości mobilny- Objęty ograniczoną 5-letnią gwarancją na podstawę i cylinder zaparzający- Stylowy, z połyskującym czarnym kolorem i czerwoną podstawą portafiltraSzczegóły: - Waga: 2,27 kg- rozmiary (po złożeniu): 35,5 × 25,4 × 10 cm- rozmiary obudowy (długość x szerokość x wysokość): 32 x 23 x 8 cm- Głowica zaparzająca: charakterystyczna- pojemność zbiornika: 60 ml- Średnica portafiltra: 40 mm- Maksymalna efektywność: 40 ml- Dawka: 12-18 gW skład zestawu wchodzą:- Ekspres do kawy "Flair Classic"- Czarny słupek, podstawa i dźwignia z czerwoną podstawą portafiltra- Bezdenny portafiltr 2 w 1- Sito dyspersyjne ze stali rdzoodpornej- Cylinder zaparzający- Tłok z poliacetalu- Kubek dozujący/tamper- lejek- Taca ociekowa- Walizka transportowa- Śruba do trwałego zamocowania słupka do podstawy- Przewodnik po zaparzaniu

Parametry produktu

Parametry Ekspres do kawy espresso flair classic Flair
Kategoria Różne
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 23.03.2023
Data aktualizacji 08.12.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcja monitorowania zmian cen pozwala na analizę wartości produktu na przestrzeni czasu.

nie udało się nam pozyskać archiwalnych informacji cenowych dla produktu Ekspres do kawy espresso flair classic Flair. Proszę spróbuj ponownie w późniejszym czasie.

Opinie / recenzje

Podziel się z innymi swoją opinią o tym produkcie! Twój komentarz może pomóc innym kupującym.

Nie znaleźliśmy żadnych recenzji dla Ekspres do kawy espresso flair classic Flair. Twoja opinia może być pierwsza!

Znalezione oferty

Ewentualne koszty dostawy dla Ekspres do kawy espresso flair classic Flair Flair nie są wkalkulowane w ceny prezentowanych poniżej ofert. Zanim dokonsz zakupu, zorientuj się w reputacji firmy i pamiętaj o możliwości doliczenia dodatkowych kosztów. Co kilka - kilkanaście minut odbywa się aktualizacja listy sklepów z ofertami.

  • Obecnie nie mamy dostępnych ofert dla Ekspres do kawy espresso flair classic Flair. Pracujemy nad aktualizacją naszej bazy danych.

Produkty podobne

Brak produktów podobnych dla Ekspres do kawy espresso flair classic Flair

Produkty w kategorii Różne

Uszczelki GIANNINI TUA 6/3 TZ
Giannini
Lejek KAUFGUT 6 TZ
KAUFGUT
54,99 zł

Lejek KAUFGUT 6 TZ

Lejek 6 tz stalowy Bialetti
Bialetti
Lejek FOREVER 3 TZ
FOREVER
19,99 zł

Lejek FOREVER 3 TZ

Bialetti Lejek 6 tz aluminiowy
Bialetti
Lejek GIANNINI 6/3 6 TZ
Giannini
Ekspres do kawy bosch Klein
Klein
Bialetti Lejek 12 tz
Bialetti
...