Automatyczny ekspres ciśnieniowy do kawy Electrolux KBC85Z OD RĘKI + Prezent INFI-WOK Electrolux! I tel. (22) 266 82 20 I – zapraszamy do wycen I kto
Automatyczny ekspres ciśnieniowy do kawy Electrolux KBC85Z OD RĘKI + Prezent INFI-WOK Electrolux! I tel. (22) 266 82 20 I – zapraszamy do wycen I kto
Automatyczny ekspres ciśnieniowy do kawy Electrolux KBC85Z OD RĘKI + Prezent INFI-WOK Electrolux! I tel. (22) 266 82 20 I – zapraszamy do wycen I kto

Automatyczny ekspres ciśnieniowy do kawy Electrolux KBC85Z

od
9 799,00 zł

Specjalna okazja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę ma OleOle! w cenie 9 799,00 zł

Przejrzeliśmy dużą ilość sklepów on-line w naszej bazie aby odnaleźć najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie. Automatyczny ekspres ciśnieniowy do kawy Electrolux KBC85Z OD RĘKI + Prezent INFI-WOK Electrolux! I tel. (22) 266 82 20 I – zapraszamy do wycen I kto Electrolux z kategorii ekspresy do zabudowy kupisz w cenie 9 799,00 zł w sklepie OleOle!. Przedstawiona cena 9 799,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty (2) ...
 • Cechy:
 • Ekspresy do zabudowy
 • Electrolux
 • 45
 • 45.5

Opis Automatyczny ekspres ciśnieniowy do kawy Electrolux KBC85Z OD RĘKI + Prezent INFI-WOK Electrolux! I tel. (22) 266 82 20 I – zapraszamy do wycen I kto

Electrolux Ekspres do kawy do zabudowy - KBC85Z

Kiedy lepiej smakuje kawa? Czy jest lepsza rano, gdy przypadnie ci podwójne espresso do zaczęcia dnia, czy może wieczorem, kiedy na spokojnie możesz się delektować aromatem delikatnego americano? Electrolux KBC85Z daje ci możliwość personalizacji doznania kawowych na absolutnie każdej płaszczyźnie, od wyboru rodzaju kawy, przez ilość mleka, po ilość kawowych kubków przygotowywanych na raz.

Swoja kawa, swoje zasady

Każdy miłośnik kawy z pewnością ceni sobie możliwość dostosowywania napoju do własnych oczekiwań. Ekspres KBC85Z przy comesjom zadaniu występuje z gracją i elegancją. Wybierając typ kawy, łatwo możesz regulować jej moc, dostosowując jej smak i intensywność do pory dnia i własnych preferencji.

Elektroniczny barista w Twojej kuchni

Wybór ilości mleka dodawanego do napoju jest tak samo istotny jak wybór odpowiedniego typu kawy. Dzięki Electrolux KBC85Z możesz przyrządzić idealne espresso machiatto, cappuccino, czy flat white, kontrolując ilość dodawanego mleka. Łatwo zaspokoisz swoją ochotę na latte, cappuccino, macchiato czy ze spienionym mlekiem, dzięki funkcji wyboru ilości mleka, która za dotknięciem przycisku pozwala określić idealną ilość mleka w napoju.

Termiczny dzbanek na mleko dla doskonałej pianki

Oprócz możliwości zwiększania i zmniejszania ilości mleka, ekspres oferuje również termiczny dzbanek na mleko, który zapewnia idealną temperaturę mleka przed spienianiem. To pozwala z łatwością uzyskać odpowiednią konsystencję pianki, idealnej do Twojego ulubionego napoju – flat white, latte czy cappuccino.

Parzysz jedną kawę, czy może dwie?

Z Electrolux KBC85Z, niezależnie od tego, czy chcesz zaparzyć jedną szklankę kawy czy dwie filiżanki, możesz to zrobić jednym przyciskiem. Funkcja MultiCup pozwala na wygodne zaparzenie dwóch filiżanek kawy jednocześnie, co jest niezwykle użyteczne nie tylko podczas porannych "szybkich śniadań", ale także podczas spotkań przyjaciół i rodziny.

The Ultimate Milk Frother: Więcej niż tylko jeden przycisk

Espres KBC85Z jest wyposażony w profesjonalny wysokociśnieniowy spieniacz mleka, który umożliwia łatwe podgrzewanie i spienianie mleka do kawy, umożliwiając idealne rezultaty za każdym razem. Ale to nie wszystko – ten sprytny mały czarodziej jest tak wszechstronny, że pozwala szybko i łatwo zagotować wodę do herbaty, czy do innych ciepłych napojów.

Szczegółowe funkcje i specyfikacje

Ekspres do zabudowy Electrolux KBC85Z, zintegrowany dla wygody i stylu, oferuje szereg funkcji i option, które sprawiają, że jest on równie praktyczny, co elegancki.

 • Wbudowany ekspres do kawy: Pasuje idealnie do każdego rodzaju kuchni.
 • Podświetlenie obszaru wylotu kawy: Oświetla Twój napój, gdy jest gotowy.
 • Pojemność młynka do kawy - 350 g: Duża pojemność umożliwia zaparzenie wielu filiżanek kawy bez konieczności uzupełniania.
 • Autostart: Pozwala ustawić automatyczny start zaparzania kawy, idealny dla osób, które lubią mieć świeżo zaparzony kubek kawy czekający na nie, gdy wstają rano.
 • Zbiornik na wodę o pojemności 2,5 litra: Umożliwia parzenie dużej ilości kawy, zanim zajdzie potrzeba uzupełnienia wody.

Ekspres Electrolux KBC85Z ma wymiary 450mm x 560mm x 550mm, pojemnik na wodę o pojemności 2.5 litra, a zużycie energii wynosi 1350W. Wyposażony jest również w wyświetlacz dotykowy TFT EXCite i szereg programów automatycznych, takich jak Caffe Americano, Caffe Latte, Caffe Macchiato, Cappuccino, Cappuccino Plus, Espresso, Espresso Lungo, Espresso Macchiato, Flat White, Hot Water, Jug, Latte Macchiato, Long Coffee, Milk, Ristretto, Steam and more.

Wchodząc do świata doskonałej kawy z ekspresu Electrolux KBC85Z, odkrywasz smaki, które wcześniej mógł oferować tylko barista. Ten wyjątkowy ekspres do zabudowy to prawdziwy multitalent w kwestii parzenia kawy, który umożliwia pełną personalizację każdej filiżanki. Teraz kawy z mlekiem, espresso czy ristretto smakuje tak dobrze, jak nigdy przedtem.

Parametry produktu

Parametry Automatyczny ekspres ciśnieniowy do kawy Electrolux KBC85Z OD RĘKI + Prezent INFI-WOK Electrolux! I tel. (22) 266 82 20 I – zapraszamy do wycen I kto
Kategoria Ekspresy do zabudowy
Marka Electrolux
EAN 7332543818815
Głębokość 45
Wysokość 45.5
Aktualnych ofert 2
Najniższa cena 9 799,00 zł
Najwyższa cena 9 999,00 zł
W bazie od 29.09.2022
Data aktualizacji 25.06.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu OleOle!

Historia cen

Funkcja śledzenia zmian cen daje możliwość podejmowania przemyślanych decyzji zakupowych.

Przepraszamy, na chwilę obecną nie ma aktualnych informacji z historią cen produktu.

Opinie / recenzje

Opinia klientów jest dla nas istotna! Wyślij swoją recenzję tego produktu.

Nie znaleźliśmy żadnych recenzji dla Automatyczny ekspres ciśnieniowy do kawy Electrolux KBC85Z OD RĘKI + Prezent INFI-WOK Electrolux! I tel. (22) 266 82 20 I – zapraszamy do wycen I kto. Twoja opinia może być pierwsza!

Znalezione oferty

Ewentualne koszty dostawy dla Automatyczny ekspres ciśnieniowy do kawy Electrolux KBC85Z OD RĘKI + Prezent INFI-WOK Electrolux! I tel. (22) 266 82 20 I – zapraszamy do wycen I kto Electrolux nie są wkalkulowane w ceny prezentowanych poniżej ofert. Przed wyborem miejsca zakupu, zapoznaj się z renomą firmy i rozważ dodatkowy koszt związany z wysyłką. Katalog sklepów z ofertami jest okresowo odświeżana co jakiś czas, około raz na kilka minut.

 • Electrolux KBC85Z (idź do OleOle!)

  Electrolux KBC85Z Sklep
  ★★★★★
  9 999,00 zł
  Kategoria w sklepie OleOle!: Ekspresy do zabudowy Electrolux
 • Electrolux KBC85Z (idź do RTV EURO AGD)

  Electrolux KBC85Z Sklep
  ★★★★★
  9 999,00 zł
  Kategoria w sklepie RTV EURO AGD: Ekspresy do zabudowy Electrolux

Produkty podobne

Electrolux ebc85x
Electrolux
8 999,00 zł

Electrolux ebc85x

Produkty w kategorii Ekspresy do zabudowy

Franke Mythos FMY 45 CM XS
Franke
Ekspres do kawy Bosch CTL636EB6
Bosch
Ekspres TEKA CLC 855 GMWISH
Teka
...