Eureka - sprawdź popularne oferty

Akcesoria do ekspresów Eureka

Najnowsze produkty Eureka w kategorii akcesoria do ekspresów

Więcej...

Młynki do kawy Eureka

Najnowsze produkty Eureka w kategorii młynki do kawy

Eureka Mignon
Eureka
1 999,00 zł

Eureka Mignon

Eureka Mignon to profesjonalny młynek do kawy, który zapewnia doskonałe zmielenie ziaren. Dzięki regulacji stopnia zmielenia możesz dopasować kawę do swoich preferencji smakowych. Moc 260 W oraz pojemność 250 g sprawiają, że młynek jest wydajny i idealny do użytku domowego lub w małych kawiarniach. Jest to młynek żarnowy z nożem wykonanym ze stali nierdzewnej, co gwarantuje trwałość i precyzję zmielenia. Eureka Mignon dostępna jest w różnych wariantach, a w komplecie otrzymasz instrukcję obsługi w języku polskim oraz kartę gwarancyjną.
Eureka mignon specialita (czerwony)
Eureka
2 199,00 zł

Eureka mignon specialita (czerwony)

Eureka Mignon Specialita to profesjonalny młynek żarnowy do kawy. Posiada moc 310 W i pojemność na 300 g ziaren. Ten czerwony młynek jest częścią linii Eureka Mignon Specialita, która gwarantuje wysoką jakość. Wyposażony w stalowy, nierdzewny nóż, gwarantuje doskonałe mielenie ziaren. Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją. Jest dostępny w kategorii Młynki do kawy.
Eureka Młynek do kawy "mignon libra matt black"
Eureka
2 599,00 zł

Eureka Młynek do kawy "mignon libra matt black"

Młynek do kawy "mignon libra matt black" Eureka - najnowocześniejszy młynek, który wyznacza nowe standardy mielenia kawy w domu. Wyposażony w technikę grind-by-weight, precyzyjnie mieli kawę według wagi, eliminując wszelkie niedokładności. Marka Eureka gwarantuje jakość i innowacyjne rozwiązania.
Młynek do kawy Eureka "Mignon Zero 16CR Matt Black"
Eureka
1 899,00 zł

Młynek do kawy Eureka "Mignon Zero 16CR Matt Black"

Eureka Młynek do kawy "mignon zero 16cr matt black" to niezwykle wygodne urządzenie, które zapewnia doskonałe mielenie zarówno do espresso, kawiarki, jak i kawy po turecku. Młynek został zaprojektowany z myślą o profesjonalnych baristach, a 55-mm płaskie żarno gwarantuje najwyższą jakość mielenia. Dzięki wysokiej sprawności wynoszącej od 1,2 do 1,8 g/s (dla espresso), ten młynek z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników kawy.
Eureka Mignon Specialita (szary)
Eureka
Eureka Mignon Brew Pro (biały)
Eureka

Więcej...

...