Kawiarka ARIETE 1358/16 MOKINA RED
Kawiarka ARIETE 1358/16 MOKINA RED
Kawiarka ARIETE 1358/16 MOKINA RED
Kawiarki ARIETE

Kawiarka ARIETE 1358/16 MOKINA RED

159,99 zł

Okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję ma OleOle! w cenie 159,99 zł

Przeszukaliśmy dużą ilość internetowych sklepów w bazie aby wyszukać najbardziej korzystną ofertę specjalnie dla Ciebie. Kawiarka ARIETE 1358/16 MOKINA RED ARIETE z kategorii kawiarki kupisz w cenie 159,99 zł w sklepie OleOle!. Cena 159,99 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Kawiarki
 • ARIETE

Opis Kawiarka ARIETE 1358/16 MOKINA RED

Ariete 1358/16 RD

Cenisz sobie aromat kawy o poranku? dobrze trafiłeś.
unikatowy, konwencjonalny włoski design pozwoli Ci na świeże estetyczne doznania, wzmacniając je smakiem i aromatem.
wspaniale stanie na wysokości zadania równocześnie w domu, jak i w biurze.

WZORNICTWO

Czy widzisz, jak jej oczy się śmieją? Wiesz dlaczego? Delektuje się bogatym, aromatem świeżo zaparzonej kawy. Chcesz poznać jej sekret? Pijąc kawę z kawiarki 1358 Mokina sam się przekonasz w czym tkwi sekret należycie zaparzonej kawy i już nigdy nie będziesz chciał jej zamienić.

INSPIRACJE

Wyobraźcie sobie jak siadacie do stołu co rano czując unoszący się aromat poprawnie zaparzonej kawy i unoszący się aromat w całej kuchni. Codzienne picie kawy to swoisty rytuał zezwalający zbudować świąteczny nastrój każdego dnia. Zamknij oczy i wyobraź to sobie, jak zasiadasz z bliską Ci osobą do świeżo przygotowanej filiżanki kawy z kawiarki Mokina? Brzmi idealnie? zobacz jakie to proste.

MAGIA W TWOIM DOMU

Nasza kawiarka składa się z trzech części. Przeważnie z dolnego zbiorniczka, do którego wlewasz wodę. Drugim istotnym elementem jest lejek z sitkiem, do którego wsypujemy grubo zmielona kawę. Ostatnią częścią jest górny zbiorniczek, w którym to zbiera się gotowa kawa. Czy wiesz jak powstaje Twoja ulubiona kawa? Podgrzana woda pod ciśnieniem 5 barów początkuje się nagrzewać i pod wpływem wrzenia przechodzi przez warstwę kawy i 2 sitka. Gotowy napój bogów zwany potocznie kawą zbiera się w górnym zbiorniczku. Przygotowana kawa jest konkretna, aromatyczna i co najważniejsze bez fusów, co usprawnia jej podanie.

WZORNICTWO

Czy widzisz, jak jej oczy się śmieją? Wiesz dlaczego? Delektuje się bogatym, aromatem świeżo zaparzonej kawy. Chcesz poznać jej sekret? Pijąc kawę z kawiarki 1358 Mokina sam się przekonasz w czym tkwi sekret poprawnie zaparzonej kawy i już nigdy nie będziesz chciał jej zamienić.

INSPIRACJE

Wyobraźcie sobie jak siadacie do stołu co rano czując unoszący się aromat poprawnie zaparzonej kawy i unoszący się aromat w całej kuchni. Codzienne picie kawy to swoisty rytuał pozwalający zbudować świąteczny nastrój każdego dnia. Zamknij oczy i wyobraź to sobie, jak zasiadasz z bliską Ci osobą do świeżo przygotowanej filiżanki kawy z kawiarki Mokina? Brzmi nadzwyczajnie? zobacz jakie to proste.

MAGIA W TWOIM DOMU

Nasza kawiarka składa się z trzech części. Na ogół z dolnego zbiorniczka, do którego wlewasz wodę. Drugim widocznym elementem jest lejek z sitkiem, do którego wsypujemy grubo zmielona kawę. Ostatnią częścią jest górny zbiorniczek, w którym to zbiera się gotowa kawa. Czy wiesz jak powstaje Twoja ulubiona kawa? Podgrzana woda pod ciśnieniem 5 barów początkuje się nagrzewać i pod wpływem wrzenia przechodzi poprzez warstwę kawy i 2 sitka. Gotowy napój bogów zwany potocznie kawą zbiera się w górnym zbiorniczku. Przygotowana kawa jest solidna, aromatyczna i co najważniejsze bez fusów, co upraszcza jej podanie.

informacje techniczne

 • Moc 400W
 • pojemność 4/2 filiżanki
 • Kolor biały
 • EAN 8003705116368
 • Kod producenta 1358/16
 • Gwarancja 2 lata

Parametry produktu

Parametry Kawiarka ARIETE 1358/16 MOKINA RED
Kategoria Kawiarki
Marka ARIETE
EAN 8003705116368
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 159,99 zł
Najwyższa cena 159,99 zł
W bazie od 22.10.2018
Data aktualizacji 26.06.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu OleOle!

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii cen pozwala użytkownikowi na porównanie wartości towaru na przestrzeni czasu.

Nie udało nam się pozyskać archiwalnych informacji cenowych dla produktu Kawiarka ARIETE 1358/16 MOKINA RED. Proszę spróbuj ponownie w późniejszym czasie.

Opinie / recenzje

Nabyłeś ten produkt? Daj nam znać, co o nim sądzisz.

Przepraszamy, ale obecnie nie mamy jeszcze opinii o tym produkcie.

Znalezione oferty

Ceny ofert dla Kawiarka ARIETE 1358/16 MOKINA RED ARIETE, które są pokazane poniżej, nie zawierają ewentualnych kosztów dostawy. Zanim wybierzesz, gdzie zrobić zakup, zapoznaj się z opiniami na temat firmy i zapoznaj sie z warunkami dostawy. Aktualizacja listy sklepów z ofertami odbywa się co kilka / kilkanaście minut.

 • Kawiarka ARIETE 1358/16 MOKINA RED (idź do OleOle!)

  Kawiarka ARIETE 1358/16 MOKINA RED Sklep
  ★★★★★
  159,99 zł
  Kategoria w sklepie OleOle!: Kawiarki ARIETE

Produkty podobne

Produkty w kategorii Kawiarki

...