Kawiarka elektryczna Moka Camry CR 4415B - czarna
Kawiarka elektryczna Moka Camry CR 4415B - czarna
Kawiarka elektryczna Moka Camry CR 4415B - czarna

Kawiarka elektryczna Moka Camry CR 4415B - czarna

Ostatnia cena w bazie
116,00 zł

Informacje o ofercie

Na obecną chwilę nie jest możliwe znalezienie w zbiorze JakiEkspres ofert dla towatu o nazwie Kawiarka elektryczna Moka Camry CR 4415B - czarna, który znajduje się w kategorii kawiarki. Ostatnio widziana cena to 116,00 zł i została skatalogowana w naszej bazie dnia 18.02.2024. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia porównywarki wkrótce.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Kawiarki

Opis Kawiarka elektryczna Moka Camry CR 4415B - czarna

Obowiązkowe wyposażenie kuchni każdego kawosza

Kawiarka Camry CR 4415 to idealne wyposażenie kuchni każdego kawosza. Dzięki dużej obszerności 300 ml pozwala na przygotowanie aż 6 filiżanek espresso. Kompaktowa kompozycja spełni oczekiwania nadzwyczajnie w podróży. Podczas parzenia kawy wewnątrz urządzenia CR 4415 formuje się wysokie ciśnienie, dzięki któremu uzyskujesz całkowitą smaku kawę. Do produkcji korpusu urządzenia wykorzystano aluminium – materiał, który nieprzeciętnie sprawdza się w trakcie stosowania.

doskonały pomysł na podarek

Kawiarka elektryczna Moka Camry CR 4415W to produkt genialny dla każdego miłośnika kawy. Na pewno uraduje też osoby, które nie chcą się rozstawać z aromatycznym naparem na wyjazdach. Chcesz wypróbować urządzenie, dzięki którym przygotujesz kawę niczym z ulubionego ekspresu, ale które zajmie o sporo mniej miejsca? Szukasz poręcznego prezentu dla bliskiej osoby? Wybierz naszą kawiarkę!

Kawiarka elektryczna - wystarcz dostęp do prądu

Każdy smakosz kawy wie, iż do uzyskania aromatycznego naparu konieczne jest wysokie ciśnienie. Nic także tak nie smakuje, jak przygotowana własnoręcznie kawa. Największą zaletą kawiarki jest to, że jest elektryczna. Nie wymaga więc kuchenki i możesz użyć jej wszędzie tam, gdzie wyszukasz gniazdko. Obrotowa podstawa 360° spełni oczekiwania dla lewo i praworęcznych, nienagrzewający się uchwyt pozwala niemal natychmiast przelać gotowy napój do szklanki.

Dlaczego przyda Ci się kawiarka elektryczna?

Każdy smakosz kawy wie, iż do uzyskania aromatycznego naparu niezbędne jest wysokie ciśnienie. Nic również tak nie smakuje, jak przygotowana własnoręcznie kawa. Kawiarka elektryczna to alternatywa dla droższych i pokaźniejszych ekspresów, dzięki której będziesz mógł cieszyć się napojem niczym z profesjonalnej kawiarni! Kompaktowy wymiar spełni oczekiwania także w trakcie wyjazdu wakacyjnego. Nie musisz rezygnować z ulubionej drobnej czarnej na rzecz rozwodnionej kawy w hotelu!

Kompaktowe praktyczne rozwiązania

Największą zaletą kawiarki jest to, że jest elektryczna. Nie wymaga więc kuchenki i możesz wykorzystać jej wszędzie tam, gdzie odszukasz gniazdko. Tworzy wysokie ciśnienie, dzięki któremu uzyskujesz pełną smaku kawę, ale ciśnieniowy zawór bezpieczeństwa sprawia, że jest to bezpieczny cykl. Urządzenie wytwarzano z aluminium, dzięki czemu kawiarka jest naprawdę lekka. Mała waga i wymiar to uzupełniające plusy podczas podróży. Kabel zasilający o długości 75 cm pomoże wygodnie podłączyć sprzęt w wybranym miejscu.

cechy technologiczne

Kawiarka ma pojemność 300 ml, co ułatwi przygotowanie choćby 6 filiżanek espresso albo wypełnienie jednego znacznego kubka. Obrotowa podstawa 360° sprawdzi się dla lewo i praworęcznych. Nienagrzewający się uchwyt pozwala niemal natychmiast przelać gotowy napój do szklanki. Nad bezpieczeństwem czuwa na dodatek automatyczny wyłącznik cieplny. Z kolei przeciwpoślizgowe nóżki znajdujące się na podstawie zezwalają na korzystanie z kawiarki na przeróżnych powierzchniach.

Zdarza Ci się zapomnieć wsypać kawy lub dolać wody? Boisz się, iż i tym razem może tak być? Pokrywa z okienkiem inspekcyjnym pomoże usunąć ten problem. Wygodnie upewnisz się, że bez obaw możesz uruchomić urządzenie. Przełącznik włącz/wyłącz w widocznym miejscu, ułatwia kontrolę nad procesem gotowania. Wybierz naszą kawiarkę, a już nie wrócisz do konwencjonalnego parzenia kawy!

Parametry produktu

Parametry Kawiarka elektryczna Moka Camry CR 4415B - czarna
Kategoria Kawiarki
EAN 5903887809115
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 14.03.2023
Data aktualizacji 18.02.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcja monitorowania historii cen pozwala Ci na ocenę wartości produktu na przestrzeni czasu.

Na tę chwilę nie posiadamy archiwalnych danych cenowych dla produktu. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Opinie / recenzje

Podziel się z innymi swoją opinią o produkcie! Twój komentarz może pomóc innym potencjalnym kupującym.

Obecnie nie ma opinii dotyczących Kawiarka elektryczna Moka Camry CR 4415B - czarna. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią.

Znalezione oferty

Ceny prezentowanych poniżej propozycji dla Kawiarka elektryczna Moka Camry CR 4415B - czarna Camry nie zawierają w sobie potencjalnych kosztów pakowania i wysyłki Podczas wyboru miejsca w którym kupisz produkt, zapoznaj się z oponiami o firmie i weź pod uwagę dodatkowy koszt związany z przesyłką. Lista sklepów jest cyklicznie uaktualniana, co kilkanaście minut.

  • Obecnie nie mamy dostępnych ofert dla Kawiarka elektryczna Moka Camry CR 4415B - czarna. Pracujemy nad aktualizacją naszej bazy danych.

Produkty podobne

Brak produktów podobnych dla Kawiarka elektryczna Moka Camry CR 4415B - czarna

Produkty w kategorii Kawiarki

Ariete Breakfast Station 1344
Ariete
...