Kawiarka rainbow 3 tz czerwony Bialetti
Kawiarka rainbow 3 tz czerwony Bialetti
Kawiarka rainbow 3 tz czerwony Bialetti
Kawiarki Bialetti

Kawiarka rainbow 3 tz czerwony Bialetti

Ostatnia cena w bazie
99,99 zł

Informacje na temat ofert

W tej chwili Kawiarka rainbow 3 tz czerwony Bialetti z kategorii kawiarki nie jest dostępny w żadnym obserwowanym sklepie w zbiorze JakiEkspres. Ostatnia zapamiętana cena produktu to 99,99 zł została zapamiętana 03.02.2024. Zapraszamy wkrótce.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Kawiarki
  • Bialetti

Opis Kawiarka rainbow 3 tz czerwony Bialetti

Kawiarki moka Bialetti Rainbow są dostępne w najróżniejszych kolorach. Razem z nimi Twój poranek przy filiżance pysznej kawy nabierze nieszablonowego smaku. Dzbanek kawiarki wytwarzany jest z aluminium, a gałka i uchwyt - z tworzywa nienaturalnego.

pojemność: 130 ml (albo 3 śladowych filiżanek do espresso).W 1933 r. Bialetti stworzył pierwszą kawiarkę moka, która stała się ikoną kawowych poranków na całym świecie. Przygotowanie kawy w kawiarce moka jest szczególnie proste i szybkie: w ciągu kilku minut cudowny kawowy aromat rozprzestrzenia się po całym domu.Jak przygotować kawę z Kawiarki moka?1.

Napełnij dolny pojemnik wodą o temperaturze pokojowej (do poziomu zaworu bezpieczeństwa).2. Wybierz ulubioną kawę mieloną (zalecany poziom mielenia: trafny do kawiarki, niezbyt śladowy!). Obficie napełnij filtr kawą - nie ubijaj jej.3.

Umieść kawiarkę moka na kuchence (rączka nie powinna znajdować się w zasięgu ciepła). Ustaw niski poziom grzania - warto poczekać kilka minut dłużej na lepszą w smaku kawę. Gdy górna komora zostanie wypełniona zaparzoną kawą, wyłącz grzanie.4.

Najważniejszy moment - degustacja! Świeżo parzona kawa smakuje najlepiej!- Nie można myć w zmywarce- Nie pasuje do płyt indukcyjnych

Parametry produktu

Parametry Kawiarka rainbow 3 tz czerwony Bialetti
Kategoria Kawiarki
Marka Bialetti
EAN 8006363018470
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 16.01.2018
Data aktualizacji 03.02.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania historii zmian cen pozwala Ci na analizę wartości towaru w czasie.

Na chwilę obecną nie posiadamy archiwalnych danych cenowych dla tego produktu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Opinie / recenzje

Twoja opinia jest dla nas bardzo istotna! Wyślij swoją recenzję produktu.

Nie mamy jeszcze opinii na temat Kawiarka rainbow 3 tz czerwony Bialetti. Czy chciałbyś dodać pierwszą recenzję?

Znalezione oferty

W cenach propozycji dla Kawiarka rainbow 3 tz czerwony Bialetti Bialetti, zaprezentowanych na poniższej liście, nie uwzględniono ewentualnych kosztów wysyłki. Przed określeniem, gdzie zrealizujesz transakcję, zorientuj się w ocenie sklepu oraz dodaj do prezentowanej ceny ewentualny koszt wysyłki. Co kilka minut następuje aktualizacja katalogu propozycji.

  • Przepraszamy, ale na chwilę obecną nie mamy żadnych dostępnych ofert dla Kawiarka rainbow 3 tz czerwony Bialetti. Proszę sprawdź ponownie później.

Produkty podobne

Produkty w kategorii Kawiarki

Ariete Breakfast Station 1344
Ariete
...