Ekspres do kawy Zelmer ZCM3821 – ciekawy automat od Zelmera

Na mojej stronie posiadam zakładkę Gdzie kupić? na której możecie sprawdzić, w jakich sklepach są dostępne poszukiwane przez was ekspresy do kawy i akcesoria do nich. Nie ukrywam, że właśnie dzięki temu wiem, jakie ekspresy są w ostatnim czasie „na topie”. Z ciekawości sprawdzam tą listę i sama chętnie czytam o nowościach. …

Na mojej stronie posiadam zakładkę Gdzie kupić? na której możecie sprawdzić, w jakich sklepach są dostępne poszukiwane przez was ekspresy do kawy i akcesoria do nich. Nie ukrywam, że właśnie dzięki temu wiem, jakie ekspresy są w ostatnim czasie „na topie”. Z ciekawości sprawdzam tą listę i sama chętnie czytam o nowościach. Ostatnią ciekawostką, która pojawiła się w tym zestawieniu, jest ekspres do kawy Zelmer ZCM3821.

Czym charakteryzuje się ekspres do kawy Zelmer ZCM3821 ?

– automatyczny, czyli ma wbudowany młynek do kawy (stalowy!) oraz możliwość użycia kawy mielonej

– prosty w obsłudze wyświetlacz LED

– elegancka, czarna obudowa i kompaktowe wymiary (tylko 19,6 cm szerokości)

– całkiem spory pojemnik na wodę – 1,4 l i podświetlany wskaźnik poziomu wody

– szybko gotowy do pracy dzięki 1550 W mocy oraz wbudowanemu termoblokowi

– spienia mleko- nie posiada dyszy, tylko rurkę która „zasysa” mleko i je spienia

– możliwość zaparzenia nie tylko 1-2 filiżanek, ale też np. całego dzbanka kawy (nawet do 8 filiżanek)

– atrakcyjna cena – dobry stosunek ceny do jakości, niewiele ekspresów w tym przedziale cenowym spienia mleko automatycznie

– 3-stopniowa regulacja mocy i temperatury kawy

Osobiście nie jestem fanką sytuacji, w której producent jakiegoś typu sprzętów AGD bierze się za inny typ urządzeń. Na przykład Zelmer zawsze kojarzył mi się np. z dobrymi odkurzaczami, ale niekoniecznie ekspresami. Sama, gdybym miała kupować ekspres, raczej celowałabym w firmę, która specjalizuje się w ekspresach. Ale to moje subiektywne zdanie – każdemu trzeba dać szansę:)

Wcześniej jeśli trafiał się jakiś ekspres do kawy Zelmer, to był to ekspres ręczny – czyli kolbowy:

W Internecie mało jest tak naprawdę informacji o tym urządzeniu – może ktoś z was ekspres do kawy Zelmer ZCM3821 i może podzielić się z nami doświadczeniami z jego użytkowania?:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.